Szkolenie – Makijaż Permanentny

Informacje o Szkoleniu

Cennik

Informacje o Szkoleniu

Szkolenie makijażu permanentnego trwa 7 dni i jest ono prowadzone indywidualnie, co pozwala na bardzo dokładne zapoznanie się z techniką makijażu permamentnego, biotatuażu, microblading oraz pigmentacja medyczna.

Pierwszego dnia zapoznajemy się z teorią i rozpoczynamy pigmentacje, wstępnie na materiałach szkoleniowych. W kolejnych dniach szereg zabiegów odbywa się na modelkach. W ostatnim dniu szkolenia kursantka musi wykonać komplet zabiegów z makijażu permanentnego oraz odpowiedzieć na pytania z teorii.

W trakcie szkolenie kursantki nabywają następujących umiejętności:

  • jakie dokumenty sporządzić przed zabiegiem,
  • jak przygotować stanowisko pracy,
  • jakie obowiązują przepisy sanitarne do których należy się stosować.

Ponadto uczymy również jak wykonać zabieg aby był on przyjemny dla pacjenta i dla nas. W jaki sposób pouczać pacjenta o zaleceniach po zabiegu. Pomagamy również dobrać odpowiedni aparat i wszystkie niezbędne akcesoria.

Dla osób, które posiadają podstawowy kurs mikropigmentacji z zakresu makijażu permanentnego, oferujemy szkolenia poziom II rozszerzony z biotatuażu i mikropigmentacji medycznej,jednodniowe microblading i techniki znieczuleń, oraz przekazujemy cały wachlarz niezbędnych informacji do wykonania mikropigmentacji. Osoby te również pracują na modelkach i otrzymują komplet materiałów teoretycznych.

Każdy kurs odbywa się w miłej, przyjaznej atmosferze i pozwala na zdobycie pełnych umiejętności. Służymy również kontaktem i radą dla osób po kursie w razie pytań związanych z wykonywaniem zabiegów.

Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Szkolenie – Makijaż Permanentny

Makijaż Permanentny - poziom podstawowy I
5000 zł
Doszkalanie jednodniowe
2000 zł
Makijaż Permanentnym – poziom rozszerzony II
4000 zł
Microblading – szkolenie indywidualne / grupowe
2500 zł
Szkolenie - mikropigmentacja medyczna
5000 zł
Szkolenie -mikropigmentacja medyczna - scalp
3000

Galeria