POLSKI PEELING ZIOŁOWY 

wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała.

Zabieg wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, łagodzi trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku. Likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka. Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się. Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w tygodniowym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami w salonie- pierwsza to zabieg złuszczania, druga – usunięcie resztek naskórka. W przypadkach trudnych zabieg powinien być poprzedzony wizytą u dermatologa w celu ustalenia diagnozy skóry i uzyskania zgody na zabieg głębokiego złuszczania. Na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry.

Przy cerze trądzikowej wykonujemy 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach.
W przypadku skóry dojrzałej w celu odmłodzenia 1 lub 2 razy do roku (wiosną i jesienią) jako lifting biologiczny bez skalpela.
W pierwszych dniach po zabiegu należy unikać mrozu poniżej -5C. Natomiast przez 30 dni po zabiegu unikać słońca i nie korzystać z solarium.

Przeciwwskazania:

  • Infekcyjne choroby skóry ostre i przewlekłe Ropne czyli bakteryjne, w tym także nosicielstwo np. gronkowca złocistego
  • Wirusowe, czyli opryszczka nawracająca, brodawki płaskie i pospolite,
  • Grzybice
  • Znamiona barwnikowe skóry
  • Nowotwory skóry i stany przed-nowotworowe np. rogowacenie starcze
  • Trądzik różowaty – wskazane maski lecznicze
  • Cienka, płytko unaczyniona skóra – wskazane maski lecznicze
  • Skóra bardzo wrażliwa i alergiczna (można wykonać na zlecenie lekarza dermatologa)

Cennik

Peeling Ziołowy

Twarz
170zł
Twarz + szyja + dekolt
220zł
Brzuch
250zł

Galeria