Mezoterapia

Mezoterapię Igłową i Mikroigłowa stosuje się w celu nawilżenia, odmłodzenia, ujędrnienia oraz poprawy elastyczności skóry, w leczeniu rozstępów, łysienia oraz cellulitu. Stosowana jest na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała. Mezoterapia odnosi sukcesy w leczeniu objawów starzenia, utraty elastyczności i suchości skóry, które to narastają i pogłębiają wraz z upływem lat.

Wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej polega na ostrzykiwaniu okolicy twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Poprzez dostarczenie skórze takich substancji kwas hialuronowy, kompleksy multiwitaminowe, składniki mineralne czy aminokwasy dochodzi do stymulacji metabolizmu komórkowego. Proces ten pozwala na uzyskanie większej produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawia nawilżenie skóry. Wygląda ona na odżywioną i wypoczętą a co za tym idzie – młodszą.

Powodem postępującego spadku nawilżenia skóry jest zmniejszona intensywność wytwarzania kwasu hialuronowego przez organizm ludzki. To właśnie kwas hialuronowy jest substancją bazową wykorzystywaną podczas zabiegu.

Natomiast zabieg mezoterapii mikroigłowej powoduje również znaczną redukcję objawów starzenia skóry. Polega on na wykonywaniu nakłuć o głębokości do 4mm – czyli płytkich – oraz podaniu w głąb naskórka preparatu. Pozwala to na wprowadzenie substancji aktywnych z pominięciem naskórka, który skutecznie zatrzymuje większość kosmetyków. Samo nakłuwanie skóry jest korzystnie działającym procesem na przebudowę skóry.

Zabieg ten uzupełnia niedobór naturalnego kwasu hialuronowego w skórze z oznakami starzenia. Nawilża głębsze warstwy skóry, zwiększa jej gęstość i elastyczność dając efekt naturalnego liftingu.

Nie można go mylić z wypełnianiem zmarszczek kwasem hialuronowym. Są to dwa różne zabiegi. Celem zabiegu nie jest wypełnienie zmarszczek, a rewitalizacja skóry, poprawa jej nawilżenia i gęstości. Te dwa zabiegi uzupełniają się wzajemnie, a systematyczne podawanie do skóry nieusieciowanego kwasu hialuronowego przedłuża trwałość wypełniaczy.

Efekty estetyczne uzyskane po zastosowaniu mezoterapii utrzymują się przez wiele lat!

Dermaheal HSR to koktajl do mezoterapii o działaniu przeciwzmarszkowym. Widocznie odmładza, regeneruje i nawilża. Rewitalizuje suchą i nieodżywioną skórę, zmniejsza zmarszczki. Działa odbudowująco na skórę poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Zawarty kwas hialuronowy (50mg) nawadnia skórę i pomaga utrzymać optymalną równowagę.

Cena za 1ml 100zł
Cena za 5ml 400zł

 

Dermaheal SR to odnawiający skórę preparat do mezoterapii o działaniu odmładzającym, przeciwzmarszkowym. Zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry.

Cena za 1ml 100zł
Cena za 5ml 400zł

Rodzaj zabiegu:

Mezoterapia Igłowa:
kwas 1,8% – 1 ampułka
kwas 2,0% – 1 ampulka
kwas 2,8% – 1 ampulka
kwas 3,0% – 1 ampulka

Mezoterapia Mikroigłowa:
zabieg na twarz
zabieg na twarz dekolt i szyję
zabieg na ciało

Łączona – Igłowa i Mikroigłowa:
zależy od ilości zużytego kwasu do zabiegu

Cena:
 

250 zł
300 zł
350 zł
400 zł
 

150 zł
200 zł
200-300zł
 

350-500zł