Mezoterapia Igłowa

Informacje o Zabiegu

Cennik

Informacje o zabiegu

Mezoterapię Igłową stosuje się w celu nawilżenia, odmłodzenia, ujędrnienia oraz poprawy elastyczności skóry, w leczeniu rozstępów, łysienia oraz cellulitu. Stosowana jest na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała. Mezoterapia odnosi sukcesy w leczeniu objawów starzenia, utraty elastyczności i suchości skóry, które to narastają i pogłębiają wraz z upływem lat.

Wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej polega na ostrzykiwaniu okolicy twarzy, szyi, dekoltu lub dowolnej części ciała. Poprzez dostarczenie skórze takich substancji kwas hialuronowy, kompleksy multiwitaminowe, składniki mineralne czy aminokwasy dochodzi do stymulacji metabolizmu komórkowego. Proces ten pozwala na uzyskanie większej produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawia nawilżenie skóry. Wygląda ona na odżywioną i wypoczętą a co za tym idzie – młodszą.

Powodem postępującego spadku nawilżenia skóry jest zmniejszona intensywność wytwarzania kwasu hialuronowego przez organizm ludzki. To właśnie kwas hialuronowy jest substancją bazową wykorzystywaną podczas zabiegu.

Efekty estetyczne uzyskane po zastosowaniu mezoterapii utrzymują się przez wiele lat!

Dermaheal HSR

Dermaheal HSR to koktajl do mezoterapii o działaniu przeciwzmarszkowym. Widocznie odmładza, regeneruje i nawilża. Rewitalizuję suchą i nieodżywioną skórę, zmniejsza zmarszczki. Działa odbudowująco na skórę poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Zawarty kwas hialuronowy (50mg) nawadnia skórę i pomaga utrzymać optymalną równowagę.

Dermaheal SR

Dermaheal SR to odnawiający skórę preparat do mezoterapii o działaniu odmładzającym, przeciwzmarszczkowym. Zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry.

Dermaheal LL

Dermaheal LL to produkt pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Dermaheal HL

Dermaheal HL to produkt dedykowany problemom owłosionej skóry głowy i nadmiernej utracie włosów. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Cennik

Mezoterapia Igłowa

Dermaheal HSR, SR, LL, HR - 1ml
100 zł
Cytocare 516 - 1ml
100 zł
Neuvia hydro 2ml
250 zł
BTX 1ml
100zł