Kwas Hialuronowy

Informacje o Zabiegu

Cennik

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy, oznaczany skrótem HA czyli mukopolisacharyd jest chemicznym związkiem organicznym, który naturalnie występuje w każdym żywym organizmie i jako ważny czynnik nawilżający stanowi budulec każdej tkanki łącznej. Najważniejszą funkcją kwasu hialuronowego wypełniającego przestrzenie komórkowe jest wiązanie wody. Jedna cząsteczka HA potrafi związać ok. 250 cząsteczek wody, czyli aż o tysiąc, a nawet do czterech tysięcy razy więcej niż sama waży. Kwas hialuronowy w znacznej mierze pomaga przedłużyć idealny wygląd skóry.

Musimy pamiętać, że młoda skóra zawiera wystarczającą ilość kwasu hialuronowego aby skóra była jędrna i gładka. Niestety, jego zawartość maleje wraz z wiekiem, czego efektem są nierówności i zmarszczki. Kwas hialuronowy dzięki swej zdolności do zatrzymywania wody pęcznieje i tworzy żelową, trójwymiarową sieć wspomagającą wygląd skóry.

Preparaty kwasu hialuronowego na których pracujemy powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze na których pracujemy spełniają najwyższe standardy jakości oraz charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (poniżej 1 ppm). Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Zastosowanie

  • Powiększenie ust
  • Volumetria policzków
  • Garb nosa
  • Dolina łez
  • Bruzdy wargowo nosowe
  • Marionetki, podnoszenie koncików ust
  • Pin code, kurze łapki
  • Wypełnianie drobnych zmarszczek w okolicy twarzy

Cennik

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy - 1ml
1100 zł